KOMUNIKAT

Pragniemy poinformować wszystkich użytkowników pojazdów, że  w związku z przygotowaniami  do uroczystości Powitania Nowego Roku 2019, dnia 31 grudnia 2018 r. od godz. 15.00 nastąpi zamknięcie Pl. Wojska Polskiego i dróg dojazdowych  do Pl. Wojska Polskiego z ul. 3 Maja (od ul. Browarnej) oraz  z Pl. Sienkiewicza. Od godz. 20.30 do 6.00 dnia następnego,  nastąpi całkowite zamknięcie Pl. Wojska Polskiego dla ruchu kołowego.

  Zwracamy się z prośbą o nieparkowanie samochodów w tym dniu i w wymienionych godzinach na całym terenie Placu Wojska Polskiego.

Za związane z realizacją tego przedsięwzięcia niedogodności  przepraszamy, mając nadzieję, że spotkamy się    ze zrozumieniem i akceptacją dla naszych planów.

Bardzo prosimy naszych Gości, by podczas sylwestrowej zabawy nie używali petard oraz innych niebezpiecznych materiałów pirotechnicznych. Czynimy to w trosce o bezpieczeństwo wszystkich uczestników.

Szczególnie gorąco prosimy mieszkańców Pl. Wojska Polskiego i okolicznych ulic o wyrozumiałość dla uczestników noworocznego zgromadzenia  i zapraszamy do udziału we wspólnej zabawie.

 

28 grudnia , 2018

Dodaj swój komentarz