Galeria 2014

XIX Festiwal Piosenki Przedszkolaków DO-RE-MI 23.04.2014

 


Eliminacje powiatowe XIX Wojewódzkiego Festiwalu Piosenki Przedszkolaków DO – RE – MI odbyły się w dniu 23 kwietnia 2014 r. w sali Miejskiego Domu Kultury w Turku. Jest to wspaniała przygoda przedszkolaków z piosenką i muzyką. Komisja artystyczna w składzie: Aneta Janiak, Remigiusz Wojciechowski, Paweł Grabara, Izabela Ochota po wysłuchaniu  35 uczestników zakwalifikowała do eliminacji rejonowych rejonu konińskiego następujących przedszkolaczków:


 


Bartosza Dziamarę z Przedszkola Samorządowego nr 3 w Turku, Zofię Olszewską z Przedszkola w Piekarach, Oliwiera Grzelaka z Przedszkola Samorządowego nr 7 w Turku, Piotra Rosickiego z Gminnego Przedszkola w Malanowie, Amęlię Sobczyk z Przedszkola Samorządowego nr 6 w Turku, Maję Walas z Przedszkola Samorządowego nr 5 w Turku. Na wyróżnienia zdaniem jurorów zasłużyli:


 


Zosia Gierłowska z Centrum Kultury w Dobrej, Kacper Karbowy z Gminnego Przedszkola w Brudzewie, Julia Klimczak ze Szkoły Podstawowej w Koźminie – filia w Krwonach, Oskar Pietras z Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Słodkowie, Antonina Zommer  z Przedszkola Samorządowego nr 3 w Turku. Podczas Festiwalu dzieci mogły obejrzeć spektakl „Benek Brudasek”, który zaprezentowali aktorzy krakowscy. Wszystkie dzieci wychodziły z Festiwalu uśmiechnięte , obdarowanie nagrodami i upominkami przez organizatorów: Miejski Dom Kultury w Turku i Gminny Ośrodek Kultury „Sokół” w Czerwonaku. Eliminacje rejonowe odbędą się w  auli Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Koninie w dniu 16 maja o godz. 10.00.


 

zobacz takA?e galerie na: