Galeria 2013

X Biesiada Piosenki z Myszką 08.11.2013

Już po raz dziesiąty spotkały się zespoły:

„WRZOS”  z Grzymiszewa, „JESIEŃ” z Miejsko – Gminnego Ośrodka Kultury w Tuliszkowie, „ALEBABKI” z Centrum Kultury w  Dobrej,

„ZGODA” Smulsko, Centrum Kultury Biblioteka Publiczna  Gminy Przykona, „TURKOWIANIE” MDK w Turku, „SERENADA”  z Centrum Kultury w Dobrej, „TRADYCJA”  z Centrum Kultury i Sztuki w Malanowie, Duet Elżbieta Brzęczak, Janusz Wrąbel ze Spółdzielczego Domu Kultury w Sieradzu,„JARZĘBINKI”  z Centrum Kultury i Sztuki w Malanowie, Klub Seniora „RADOŚĆ”  GOK w Łądku,„EVIOLA”   ZNP Turek  na Biesiadzie „PIOSENKI Z MYSZKĄ”, która odbyła się 8 listopada w sali Miejskiego Domu Kultury w Turku.

Wykonawcy, a są to głównie seniorzy spędzili miło czas prezentując stare przeboje. Mogli przez chwilę uwolnić się od trosk dnia codziennego. Są przykładem na to, że aktywne życie i pasja śpiewania pokazuje jak piękna może być jesień życia. Na zakończenie prezentacji Bożena Cesarz dyrektor Miejskiego Domu Kultury wręczyła pamiątkowe dyplomy i drobne upominki każdemu zespołowi. Uczestnicy zakończyli Biesiadę wspólnym śpiewem i tańcem.