Warsztaty bożonarodzeniowe, koncert Chóru

Date:
Time:

Boże Narodzenie to święto bardzo popularne i powszechnie lubiane. Jest to święto rodzinne, przeważnie spędzane w gronie najbliższych. Do wieczerzy wigilijnej zasiadamy z zapadnięciem zmroku, z chwilą ukazania się pierwszej gwiazdy pilnie wypatrywanej przez dzieci. To chyba najpiękniejszy wieczór w roku. Atmosfera baśni urzeczywistnia się na parę godzin.

Każdy z nas przygotowuję się do tych świątecznych dni.

Miejski Dom Kultury zaprasza do udziału w imprezie organizowanej po raz piąty ph. „MAGICZNY CZAS ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA”.

W programie imprezy znajdą się różne działania:

–          warsztaty ozdób świątecznych, które poprowadzą panie: Mariola Zdych, Zofia Kolenda, Ewa Dzieran , Mirka Mielczarek, Sylwia Przybylska, Kasia Cieślak. Będziemy wykonywać tradycyjne ozdoby choinkowe, stroiki świąteczne, zdobić bombki,

–          ogłaszamy konkurs na ciasto świąteczne. Każdy kto upiecze ciasto swiąteczne i przyniesie w dniu imprezy do godz.10.00 weźmie udział w konkursie. Wręczenie atrakcyjnych nagród nastąpi jeszcze w ten sam dzień w godzinach popołudniowych podczas koncertu kolęd. (regulamin i karta zgłoszenia w zakładce – weź udział),

–          koncert kolęd w wykonaniu Chóru działającego w Parafii pw. Św. Barbary.

Gorąco zapraszamy do udziału w proponowanym wydarzeniu, które odbędzie się dn. 17 grudnia 2015 r. w MDK.

 

programie:

godz. 11.00 – 14.00 –  Warsztaty tradycyjnych ozdób choinkowych, malowania i zdobienia bombek, wykonywania kartek świątecznych, wykonywania stroików świątecznych i dekoracji stołu.

godz. 17.00 – Podsumowanie konkursu na „Ciasto Świąteczne”.

                       Koncert kolęd w wykonaniu Chóru działającego w  Parafii pw. Św.

                       Barbary pod kierunkiem Marii Szczap.

 

     Zapisy na warsztaty przyjmuje MDK tel. 63 280 00 20 do dnia 04.12.2015 r.