Spotkanie z autorami inicjatyw

W środę 22 czerwca spotkaliśmy się z autorami projektów złożonych na konkurs „Postaw na kulturę – zrealizuj swój pomysł”,

realizowany w ramach projektu „KulTURa. WIELKA sprawa w małym mieście”, dofinansowanego ze środków Narodowego Centrum Kultury w ramach programu Dom Kultury+ Inicjatywy lokalne 2016.

Na spotkanie zaprosiliśmy w wszystkich pomysłodawców, także tych których wnioski nie zostały zakwalifikowane przez Komisję konkursową do realizacji w drugim etapie naszego projektu.

Najpierw Bożena Cesarz dyrektor MDK podziękowała za udział w Konkursie, za świetne pomysły na inicjatywę i trud włożony w napisanie wniosku. Następnie, wspólnie z obecnym na spotkaniu Zastępcą Burmistrza Miasta Jerzym Kurzawą wręczyła okolicznościowe koszulki promujące projekt. Po czym autorzy projektów  przedstawili  swoje pomysły omawiając kolejne etapy realizacji. Każdy z nich przyjęty został brawami.  Rozmawialiśmy także o tym, co nas jeszcze czeka, w związku z dalszą częścią naszego projektu. Spotkanie przebiegło w bardzo miłej atmosferze. Wszyscy  szczerze wyznali, że udział w projekcie pozwolił im się nawzajem bliżej poznać i odświeżyć kontakty. Jesteśmy pewni, że  praca w  dalszej części projektu te relacje jeszcze bardziej umocni. Rozmowy o projektach i planach ich realizacji toczyły się  przy zimnych napojach,  kawie i ciastku. Na zakończenie spotkania  cała grupa założyła koszulki i pozowała do zdjęcia.

http://www.mdk.turek.pl/wp-content/uploads/2016/02/papier.Dom-Kultury-+1.jpg

23 czerwca , 2016

Dodaj swój komentarz