Konsultacje z pomysłodawcami inicjatyw

30 maja br. zaprosiliśmy pomysłodawców inicjatyw kulturalnych do sali Miejskiego Domu Kultury na spotkanie konsultacyjne z udziałem Magdaleny Popłońskiej-Kowalskiej.  Na spotkanie przybyło kilkoro autorów pomysłów do

zrealizowania w Konkursie pt. „Postaw na kulturę – zrealizuj swój pomysł” w ramach projektu „KulTURa. WIELKA sprawa w małym mieście” dofinansowanego  Narodowego Centrum Kultury w ramach programu Dom Kultury+ Inicjatywy lokalne 2016. W spotkaniu uczestniczył także  Zastępca Burmistrza Miasta Turku Jerzy Kurzawa.

Jeszcze raz został omówiony szczegółowo Regulamin Konkursu i jego załączniki.  Poprosiliśmy przybyłych o zaprezentowanie na gorąco ogólnych założeń swoich pomysłów, które rzecz jasna będą dopracowywane.  Ogromnie ucieszyła nas różnorodność pomysłów.  Pojawiły się propozycje działań teatralnych – warsztaty lalkarskie, warsztaty teatru cieni, teatr kukiełkowy, teatr profilaktyczny, warsztaty i pokazy tańca z ogniem, szczudlarstwa i kuglarstwa, projekcja filmów z gatunku horroru, festyn osiedlowy dedykowany seniorom. Mamy nadzieję, że dołączą do nas jeszcze inni pomysłodawcy. Na wnioski czekamy do 13 czerwca. W przypadku wątpliwości i niejasności prosimy o kontakt. Wyjaśnimy i pomożemy.

http://www.mdk.turek.pl/wp-content/uploads/2016/02/papier.Dom-Kultury-+1.jpg

 

1 czerwca , 2016

Dodaj swój komentarz